Ersu Şaşma, Avrupa üçüncüsü

Ersu Şaşma, Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda erkekler sırıkla atlamada bronz madalya kazandı.

Resmi Gazete başlıkları

Yayın Hizmeti Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

Vali Gül, Yeşil Dönüşüm Ödül Törenine katıldı

İstanbul Valisi Davut Gül, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) düzenlediği Yeşil Dönüşüm Ödül Törenine katıldı.

Şanlıurfa’da şok uygulamasında aranan 15 şahıs yakalandı

Şanlıurfa, 13 Haziran (Hibya) - Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından asayiş olaylarının önlenmesi ve suçluların yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen şok uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 15 şahıs yakalandı.

ABD, Rusya'yı destekleyen 300'den fazla kişi ve kuruluşa yaptırım uyguluyor

Washington, 13 Haziran (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Matthew Miller, ABD'nin, Rusya'nın Ukrayna'ya karşı yasadışı savaşını destekleyen 300'den fazla kişi ve kuruluşa yaptırım uyguladığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fenerbahçe Beko için tebrik mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Şampiyonu olması dolayısıyla Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı için tebrik mesajı yayımladı.

CHP Genel Başkanı Özel'den Fenerbahçe Beko'ya tebrik mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi şampiyonu Fenerbahçe Beko'yu tebrik etti.

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Miller, Dünya Çocuk İşçiliğiyle Mücadele Günü mesajı

Washington, 13 Haziran (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Matthew Miller, Dünya Çocuk İşçiliğiyle Mücadele Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Biden: Saldırı silahlarını ve yüksek kapasiteli şarjörleri yasaklamanın zamanı geldi

Wahington, 13 Haziran (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden, daha önce yapılan saldırı silahlarını ve yüksek kapasiteli şarjörleri yasaklamanın zamanı geldiğini vurguladı.

Bakan Bak'tan Fenerbahçe Beko için tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi play- off final serisi dördüncü maçında rakibi Anadolu Efes’i mağlup ederek şampiyon olan Fenerbahçe Beko için tebrik mesajı yayımladı.