Resmi Gazete başlıkları

Patates Halka Çürüklüğü Etmeninin Eradikasyonu ve Yayılmasının Önlenmesi İçin Alınacak Tedbirler Hakkında Yönetmelik

Altun'dan AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı İslamoğlu için taziye mesajı

ROJDA AYDIN - 03.12.2023 - HİBYA - Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu için taziye mesajı yayımladı.

Netanyahu: “Tüm hedeflerimize ulaşana kadar savaşa devam edeceğiz”

DEREN KOCAMANOĞLU-03.12.2023-HİBYA- İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, tüm hedeflerine ulaşana kadar savaşa devam edeceklerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan AK Partili İslamoğlu için taziye mesajı

ROJDA AYDIN - 03.12.2023 - HİBYA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu için taziye mesajı yayımladı.

Bakan Işıkhan’dan Türk-İş Genel Başkanı Atalay’a tebrik

ROJDA AYDIN - 02.12.2023 - HİBYA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Türk-İş Genel Başkanlığına yeniden seçilen Ergün Atalay’ı tebrik etti.

Dışişleri Bakanlığı, Somali'ye silah ambargosunun kaldırılmasını memnuniyetle karşıladı

Dışişleri Bakanlığı, Birleşmiş Millletler Güvenlik Konseyi'nin Somali'ye yönelik 1992 yılından bu yana yürürlükte olan silah ambargosunu kaldırma kararını memnuniyetle karşıladıklarını bildirdi.

Beşiktaş Safi Çimento, EHF Erkekler Avrupa Kupası son 16 turuna yükseldi

EHF Erkekler Avrupa Kupası 3. Turu'nda mücadele eden Beşiktaş Safi Çimento, Hırvatistan'ın MRK Sesvete takımı ile kendi evinde oynadığı rövanş maçının normal süresini 34-27 önde kapattı.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron “Brezilya ile birlikte ormanları korumaya kararlıyız”

DEREN KOCAMANOĞLU-02.12.2023-HİBYA- Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Brezilya ile birlikte ormanları korumaya kararlı olduklarını ifade etti.

Zelenski: “Hafta devletimiz ve hedeflerimiz açısından verimli geçti”

DEREN KOCAMANOĞLU-02.12.2023-HİBYA- Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, haftanın devlet ve hedefleri açışından verimli geçtiğini bildirdi.

TSK Spor Gücü sporcuları serbest güreşte dünya şampiyonu oldu

ROJDA AYDIN - 02.12.2023 - HİBYA - Azerbaycan’da gerçekleştirilen 36'ncı Dünya Askeri Güreş Şampiyonası'na Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Spor Gücü bünyesinde katılarak serbest güreşte 97 kiloda Mustafa Sessiz ve 61 kiloda Ahmet Duman dünya şampiyonu oldu.